Slevy automobilů, nová auta akční ceny, nové vozy výprodej

Osobní automobil je dvoustopý motorový dopravní prostředek, sloužící hlavně k přepravě osob. K jeho pohonu se používá buď spalovací motor, který může být benzínový, naftový (i bionaftový), na plyn, nebo hybridní, to je kombinace pohonu spalovacím motorem a elektromotorem, napájeným z akumulátorů. Zkouší se i napájení elektromotorů z vodíkových článků.
Osobní automobily rozdělujeme podle způsobu oddělení motoru, prostoru pro posádku a nákladu na dvouprostorové a tříprostorové.
Podle tvaru karoserie na sedany, hatchbaky, liftbaky, kombíky, kupé, kabriolety, roadstery, MPV, SUV, Off-roady, Cross-overy.
Osobní automobil je nejrozšířenější a všestranný dopravní prostředek a proto je jeho vývoji a výrobě věnována velká péče a značné finanční prostředky, které se samozřejmě promítají do jeho ceny.
Přesto je konkurence výrobců veliká a velký je i výběr jejich typů.
Mezi nejznámější výrobní značky patří: Ford, Mercedes, BMW, Fiat, VW, Toyota, Honda, Mitsubishi, Nissan, Mazda, Suzuki, Hummer, Volvo, Renault, Citroen, Peugeot, Audi, Škoda, Seat, Daewoo, Hyunday, Opel, KIA, Lancia, Alfa Romeo, Rolls-Royce, Bentley, Porsche, Ferrari, Maserati, a další.
Každý z výrobců nabízí hned několik typů a každý typ může mít různou motorizaci a vybavení.
Výběr osobních automobilů na trhu je obrovský a s novou sezonou se mění i nabídka nových vozů, které jsou nejprve představovány na různých známých autosalonech po celém světě.
Další možností výběru jsou různé předváděcí akce prodejců jednotlivých značek, spojené i se zkušební jízdou.
Tak si může zákazník sám nejlépe vyzkoušet a porovnat různé vlastnosti a rozdíly mezi jednotlivými typy automobilů.
Velice vhodné je vyhledat na webu oficiální domovské stránky výrobce a v klidu domova si zjistit veškeré potřebné informace s přehledem a popisem nových modelů, jejich cenou, výbavou, způsobem nákupu, seznamem servisů a s termíny různých předváděcích akcí.
Prodejci automobilů nabízejí výhodné časově omezené slevy nových i ojetých automobilů.
Jedná se o nové vozy s konkrétní výbavou za výhodnou cenu nebo třeba o ojeté předváděcí nebo služební vozy z vozového parku prodejce.
Největší zájem je o nová auta do 200 tisic, o levná nová auta menších automobilek nebo o nejlevnější nová auta výrobců z Asie.

Zde je několik odkazů prodejců automobilů, kteří nabízejí nová auta se slevou: