Výprodej LCD televizí, LCD televize levně, slevy lcd tv, akce

V současné době již každý vidí, že se blíží konec klasických televizorů, které celá desetiletí dominovaly v našich domácnostech jako důležitý zdroj informací a zábavy.
Přestože se postupnou inovací dařilo odstraňovat slabá místa, která byla příčinou častých poruch televizorů (náhrada choulostivých elektronek spolehlivými diskrétními polovodiči, což mělo za následek snížení spotřeby a citelné zvýšení spolehlivosti, náhrada těchto polovodičů integrovanými obvody, kdy se citelně zmenšily rozměry řídících obvodů), ve skříni televizoru stále zůstávala největší a nejtěžší součástka - obrazovka.
Ta kromě toho, že mohla při poškození vybuchnout a způsobit velké škody, při provozu vyzařovala určité množství škodlivých paprsků. Hlavně ale svými rozměry určovala celkovou velikost, tvar i váhu televizního přístroje a bylo tedy nutné najít vhodnou náhradu, která by tyto negativní vlastnosti neměla. To umožnil nástup LCD monitorů, které ve výpočetní technice úspěšně nahradily monitory s obrazovkou a postupným zlepšováním jejich vlastností, je bylo možné použít i v televizorech.
Ty byly zpočátku poměrně drahé, ale během několika let jejich ceny výrazně klesly a dnes již není problém sehnat LCD TV levně.
Proč si tedy nedopřát digitální kvalitu čistého a ostrého obrazu a ještě uspořit elektrickou energii, která je v dnešní krizové době významnou položkou domácího rozpočtu.

LCD televizory mají několik nesporných výhod a jsou to:
Dlouhá životnost LCD panelů (až 60.000 hod. cca 27 let), výrazná změna hloubky ( jen několik cm), čistý a ostrý obraz, nižší spotřeba a několikanásobně menší váha. LCD televizory mají i vyšší rozlišení a pokud jsou ve třídě FullHD, tak ve spojení s kvalitním zdrojem signálu nabízí vysoce kvalitní obraz i zvuk. Sortiment LCD televizorů je dnes již poměrně rozsáhlý a můžete si vybrat přístroj přesně dle vašich představ a možností.
Kategorie LCD televizory Vám na výběr nabízí LCD televize různých úhlopříček. Můžete si vybrat od malých úhlopříček do 10' přes střední úhlopříčky velikostí do 39' až po opravdu velké LCD televizory s úhlopříčkou do 49' nebo větší.
V nabídce naleznete LCD televizory předních výrobců, jako je Sony, LG, Philips, Samsung, Grundig, JVC, Panasonic, Toshiba a podobně.
Vestavěný digitální tuner by již dnes měl být samozřejmostí.
Dalším zdrojem kvalitního signálu může být satelitní přijímač, kabelová nebo IPTV televize.

Zde je několik odkazů internetových obchodů do kategorií výprodeje TV: