Levné zahradní domky na nářadí, dětské, dřevěné, plechové

Zahradní domky byly již v minulosti nedílnou součástí sadových a pěstebních ploch. Ale až teprve s velkým nárůstem zahradničení a vznikem zahrádkářských kolonií ve městech se ukázala jejich praktičnost a rozjela se jejich sériová výroba.
Z původních malých kůlniček na nezbytné nářadí se postupně stávaly domky, které mají oddělené prostory na různé zahradní nářadí a techniku, odpočinkový prostor, kde je možné i přespat a malou verandu na venkovní posezení. Často mají i sklípky na uskladnění úrody.
Účelnost těchto zahradních domků zaujala i stavebníky nových rodinných domků a jsou proto stále častěji vidět na zahradách novostaveb, hlavně v provedení jako nářaďové domky.
Jsou vyrobeny nejčastěji ze dřeva, ale vyrábí se i kovové a plastové zahradní domky.
V jejich úložných prostorách se kromě sekaček a traktůrků, ukládá i další zahradní nářadí a pomůcky, čerpadla a zalévací technika, zahradní stolky, křesílka, slunečníky, pomůcky pro provoz bazénů atd. Ušetří se tak drahocenné místo v obytném domě.
Dalším typem zahradních domků jsou dětské domky, jejichž obliba v poslední době značně vzrůstá. Liší se velikostí, barevností, vybavením a jejich součástí může být pískoviště, skluzavka, houpačka, různé prolézačky apod. Je to dětský svět, děti jsou pod kontrolou a mají pohyb na čerstvém vzduchu.
Obliba zahradních domků stále stoupá a je podporována vzrůstající širokou nabídkou kvalitních a esteticky zdařilých produktů, hlavně velkých specializovaných obchodů jako BAUMAX, HORNBACH nebo OBI. Zde si můžete tyto domky vybrat dle svých požadavků, v různých cenových nabídkách a využít sezónní a akční slevy k výhodnému nákupu.
Následuje několik odkazů na možné výhodné nákupy.